Pomieszczenia - ZSP Tarnów

Menu główne:

Nasze Przedszkole

Chociaż położone w Tarnowie znajduje się na uboczu miejskiego gwaru. Leży ono na wzgórzu w pięknym otoczeniu zieleni. To sprawia, że dzieci cały rok maja bliski kontakt z przyrodą, a atrakcją dla nich są spacery do pobliskiego lasku! W ostatnie letnie wakacje nasze przedszkole znacznie się poszerzyło i odnowiło, a oto jak ono teraz wygląda.

W PRZEDSZKOLU DYSPONUJEMY:

Ośmioma salami, po jednej dla każdej grupy, które są wyposażone w atrakcyjne sprzęty i urządzone w taki sposób aby przyciągały ciekawość dzieci.

Najedź kursorem na miniaturkę, aby zobaczyć powiększenie

Jadalnią, gdzie dzieci spożywają posiłki wyrabiając jednocześnie w sobie nawyk kulturalnego zachowania się przy stole.

Salą Plastyczną, tutaj nasze pociechy dysponują wszystkimi materiałami, gromadzonymi przez cały rok, aby móc wyrazić swoje wewnętrzne bogactwo.

Sala plastyczna Sala plastyczna Sala plastyczna

Salą Rytmiczno-Teatralną, w której dzieci wyrażają siebie, swoje ekspresje poprzez ruch, muzykę i aktorstwo!! Sala ta jest wyposażona w składaną scenę, która służy nam podczas przeróżnych występów, a także odpowiednie nagłośnienie.

Sala rytmiczno - teatralna Sala rytmiczno - teatralna Sala rytmiczno - teatralna Sala rytmiczno - teatralna Sala rytmiczno - teatralna Sala rytmiczno - teatralna

Salą Gimnastyczną, gdzie kształtuje się postawa naszego ciała i nabieramy tężyzny fizycznej.

Sala gimnastyczna Sala gimnastyczna Sala gimnastyczna Sala gimnastyczna Sala gimnastyczna

Dysponujemy również Salą Języka Angielskiego, gdzie także odbywaja się zajęcia z logopedą

Sala języka angielskiego Sala języka angielskiego Sala języka angielskiego Sala języka angielskiego

oraz Salą Komputerową.

Sala komputerowa Sala komputerowa Sala komputerowa

Niewątpliwie dla wielu dzieci atrakcją naszego przedszkola jest kolorowy plac zabaw.

Kolorowy plac zabaw kolorowy plac zabaw Kolorowy plac zabaw kolorowy plac zabaw kolorowy plac zabaw

Na równi z placem zabaw popularnością wśród dzieci cieszą się nasze łazienki.

nasze łazienki nasze łazienki nasze łazienki

Bardzo często natomiast odwiedzamy naszą kaplicę, tutaj rozpoczynamy rok przedszkolny, prosząc o wszystkie potrzebne dla nas łaski. Tutaj także świętujemy wszystkie ważne chwile, spotykamy się z rodzicami, uczymy się razem kochać i żyć prawdziwie.

Kaplica Uczestnictwo dzieci Kaplica Kaplica

Dziś jest: