Misja - ZSP Tarnów

Menu główne:

Misja Przedszkola

Przedszkole Artystyczne

• W tym przedszkolu do każdego dziecka podchodzimy jako do istoty niepowtarzalnej, dostrzegając jego zdolności i starając się je rozwijać.
  • W szczególny sposób uwrażliwiamy dzieci na otaczające nas piękno i piękno w każdym człowieku. Poprzez liczne zajęcia artystyczne: plastyczne, techniczne, muzyczno-ruchowe, teatralne, poznawanie kultury regionalnej i środowiska społeczno-przyrodniczego, dzieci wyrażają swe wewnętrzne bogactwo i rozwijają swoje zainteresowania.
  • Dobrze przygotowany zespół pedagogiczno-wychowawczy, tworzy środowisko, w którym dzieci czują się przyjęte i kochane. Starając się odpowiadać na ich potrzeby, wybieramy w naszej pracy różnorodne formy wspierania rozwoju dziecka.
Dziś jest:
r.